GSHDSL Kurulumu

G.HDSL hizmeti, geniş bant erişimi sağladığından dünyada kurumsal internet kullanıcıları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.
ADSL'den farklı olarak, geliş ve gidiş bağlantı hızları birbirine eşitir. SDSL fiyatları kullanılan bant genişliği miktarına göre değişmektedir.

G.SHDSL'in Avantajları

Yatırım Maliyeti Avantajı : Modem/Router gibi donanım yatırımı oldukça düşüktür.

Uçtan Uca Hız Garantisi ve Simetrik İletişim : Simetrik yapıda olması nedeniyle upload ve download hızları aynıdır. Uç noktalardan merkeze doğru olan trafik kapasitesi ile merkezden uç noktalara olan kapasite aynıdır.

Standartlara Uygunluk : Uzak ofis ve ofisler arasında veri, ses ve görüntü uygulamalarında uluslararası standartlara uygundur.

Standart İletim Hızı : Geliştirilmiş iletim hızı sayesinde ofisler arası yüksek hızda bağlantı sağlar. Tek hat (bir çift tel) üzerinden 2 Mbps iletim hızını desteklemektedir.

Uygulama Avantajı : Uç noktalardan merkeze doğru olan trafik kapasitesi ile merkezden uç noktalara olan kapasite aynıdır, dolayısıyla video, audio vb. uygulamalar için çok uygundur.

Hız Artırımlarında Yatırım Maliyeti : Hız artırımı talep edildiğinde modem, router ve router arayüz değişikliklğine gerek kalmaz.

Müşteri Hizmetleri

Mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımızı arayıp her türlü bilgi ve yardıma ulaşabilirsiniz


Efsane İletişim