Güvenlik Tesisatı uygulama Hizmeti


Yaşadığınız yerin ve işletmenizin kötü niyetli kişilere karşı korumanın en etkili yolu elektronik güvenlik kamera, alarm ve geçiş sistemi kurulmasıdır.


CCTV KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ: DVR sistemi sayesinde kamera görüntüleri digital ortamda kayıt edilerek geriye dönük kayıt taramaları yapılabilmektedir. İstenildiği takdirde internet üzerinden bulunduğunuz herhangi bir yerden canlı olarak izleme imkanı vermektedir.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ: Kartlı Geçiş Sistemleri ile personel devam kontrolü (PDKS), ziyaretçi giriş kontrolü ve belirli mahallerin giriş-çıkış sınırlandırılması sağlanır. Personele dağıtılan kimlik kartları kullanılarak, geçiş bölgelerine yerleştirilen okuyucu cihazlar aracılığı ile giriş-çıkışların takibi yapılmaktadır. Kullanıcı isteklerine göre özel raporlamalar elde edilerek bordro programlarına bilgi aktarılabilen güvenlik sistemleridir.

HIRSIZ GÜVENLİK SİSTEMİ: Yaşadığınız yerin ve işletmenizin Hırsız Güvenlik Sistemleri ile 24 saat koruma altına alabilirsiniz. Tehlike bölgelerine yerleştirilen elektronik dedektörler sayesinde, hırsızlık girişimi algılanarak sirenler devreye sokulur. İzinsiz girişlerde alarm bilgisi tanımlanmış telefonlara yönlendirilebildiği gibi istenildiğinde polis merkezine de yönlendirilebilmektedir.