VOİP SES


Efsane Bilgisayar ve Mühendislik Doğantelekomun çözüm ortağı olarak şirket ve kurumsal firmalara telefon faturalarında %50ye varan tasarruf yapma imkanı sağlamıştır. Yakın bir zamana kadar şehiriçi telefon hizmet belgesinide alacak olan doğantelekom, türktelekomla rekabet içerisinde olacak bundanda bizden hizmet almış olan firmalar yararlanacaktır.


Sık Sorulan Sorular:

Voip nedir? İnternet üzerinden ses görüşmesi yapmanızı sağlayan teknoloji İnternet Hızım Ne Olmalıdır? En düşük 1mbps tavsiye edilen 2 mbps hızdır Kimler Kullanmalıdır? Yurtdışı;Gsm;şehirlerarası telefon faturları 250ytl ve üstü olan her firma ve kuruluş için tavsiye edilir.

Ses Kalitesi Görüşmelerimi etkilermi? Doğan Telekomun Santrallerinden Çıkış Yapmanızdan Dolayı Ses Kalitesini normal psdn görüşmelerinden farkı yoktur Neden Doğantelekom? Merdivenaltı tabir ettiğimiz firmaların vermiş olduğu hizmetlerde ses kalitesi sorunları yaşanmaktadır Doğan Telekomda Yapmış olduğu yatırımlar neticesinde ses problemleri yaşanmamaktadır Nasıl Aboneliğimi Başlatabilirim? Abonelik işlemleri bize telefon veya mail yoluyla başvurduğunuzdan itibaren başlar.

Kullanmadığım zaman Ücret Ödeyecekmiyim? Sabit ücret alınmamaktadır istenildiği zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz Kullandığınız müddetçe faturalarınız gelcektir

Ne Kadar Konuştuğumu nasıl Öğrenebilirim? Doğan telekomun sunmuş olduğu web hizmeti ile ve istenilirse ayrıntılı telefon faturası ile ne kadar konuştuğunuzu öğrenebilirsiniz.

Tanıtım:

Doğan Telekom'unun VOIP hizmeti, yurt dışındayken veya havalimanlarındayken kablosuz internet bağlantısı olan her noktadan, wi-fi uyumlu cep telefonunuz veya dizüstü bilgisayarınız ile kullanılan bir hizmettir. Doğan Telekom kalitesi ile sunulan bu hizmeti kullanarak konuşma ücretlerinizi yüzde birine kadar düşürebilirsiniz. Örneğin dakikası 7,30 YTL'ye kadar çıkabilen uluslararası dolaşım (roaming) hizmeti yerine, bu hizmetle Turkiye'yi sadece 7,3 kuruşa arayabilirsiniz. Doğan Telekom'un bu hizmeti YTL'leri Kuruş'a çeviriyor!

Bu hizmetin faydaları:

  • Bilgisayar veya wi-fi uyumlu cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz.
  • Yurtdışı telefon faturanızı %birine kadar düşürebilir, başka bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Cep telefonunuzda kontör, hatta SIM kartınız olmasa bile hizmeti kullanabilirsiniz.
  • Bu hizmetinizin ücretlerini, varsa kullandığınız diğer Doğan Telekom hizmetleri ile beraber ay sonunda tek bir faturada görebilirsiniz ve Doğan Telekom'un tüm ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.
  • Kullanım ücretlerinizi eş zamanlı olarak web üzerinden takip edebilirsiniz.