HAKKIMIZDA

Bilişim ve elektrik mühendisliği sektörlerinde


hizmet vermek amacıyla kurulan Efsane Bilgisayar Mühendislik ve Ltd. Şti. 1987’den beri hem yurtiçinde hem de yurtdışında önemli projelere imza atıyor.

İki bölümden oluşan şirketin Bilişim Sistemleri Departmanında; bilgisayar bakım ve onarım hizmetleri TSE belgeli teknik serviste yerine getiriliyor. Türk Telekom’un çözüm ortağı olan Efsane’de ADSL ile ilgili her türlü işlem yapılıyor. Ayrıca Efsane Bilgisyar’ın Göztepe’deki merkezinde satılan her türlü bilgi-işlem malzemeleri internetten de müşterilere sunuluyor. Şirketin Elektrik Mühendisliği Departmanında ise; iletim, koruma, kontrol, enerji kalitesi ve otomasyon hizmetleri gibi elektriğin üretiminden tüketimine kadar geçen tüm süreçlerde hizmet veriliyor.

Şirketimiz Bilişim Sektöründe;

Tasarımı ve yazılımı tamamen firmamıza ait olan OTEL REZERVASYON İŞLETİM PROGRAMI ( ORİP ) ile turizm alanında hizmet vermektedir. ORİP sayesinde otellerde müşterinin rezervasyon işlemi ile başlayıp konaklama sonuna kadar sunulan hizmetlerinin akşamadan memnun bir şekilde otelinizden ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız kendi adına patentli EFSANE markası ile bilgisayar donanımına sahip olup siz müşterilerine sunmaktan gurur duyar.

Bilgi işlem sektöründeki tüketim ve yardımcı malzemelerinin bayiliği ve satışı yapılmaktadır. HP – DELL – COMPACT – XEROX – EXPER - İNTEL – IBM – QUANTUM – PHILIPS – SONY – CANON ve daha başkaları.

Bilgisayar bakım, onarım, servis hizmetlerimiz TSE belgeli teknik servisimizde deneyimli kadromuzla sorunsuz yerine getirilmektedir.

İnternet alanında grafik veya dinamik sayfa hazırlanması, domain, host işlemleri konusunda kaliteli çözümler üretmekteyiz.

Şirketimiz Elektrik Mühendisliği Sektöründe;

1987 yılından bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında proje, müşavirlik ve taahhüt alanında hizmet sunmanın kıvancını duymaktayız.

Elektriğin üretildiği noktadan tüketildiği son noktaya kadar iletim, koruma, kontrol, enerji kalitesi ve otomasyon hizmetlerinin can güvenliği ve iş kalitesi esas alınarak hizmet sunmaktayız.

İşyerinizin ve cihazlarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü çalışması için TSE belgeli laboratuarımızda teknik servisimiz tarafından TOPRAKLAMA ÖLÇÜMÜ ve RAPORLAMA hizmeti vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde; 4 elektrik mühendisi, 3 bilgisayar mühendisi, 2 elektrik teknisyeni ve teknik elemanlardan oluşan deneyimli ve dinamik kadromuzla hizmet vermekteyiz.